top of page
  • Obrázek autoraŠtěpánka Filipová

Napříč Českou republikou

Aktualizováno: 3. 5. 2021

Jako kdyby cestování nebylo málo.:-) Krátce po Bali jsem nasedla do "rychlíku" Svazu měst a obcí ČR nazvaném "Krajská setkání 2016".

Ve všech krajích postupně jednají starostky a starostové, debatují o tom, co je trápí, co by chtěli změnit a dostávají informace a rady, na co si dát pozor. Regionální akce moderuji, stejně jako loni. Jsou to dny nabité komunikací, spoustou podnětů a intenzivní dílnou energií. Každý týden se konají zpravidla dvě setkání na místech blízko sebe, abychom šetřili cestu. Letos se končí ve Zlínském kraji tradiční "Moravou tour", začínalo se Krajským setkáním pro Prahu a Středočeský kraj. Všude plné sály v průměru o sto lidech.

Z každého Krajského setkání píšu tiskovou zprávu. Také dávám informace a fotky na facebook i web. Jasně, spousta různých lidí v podobných situacích, často u mikrofonu. Specialit jen málo. Ale jsou! Třeba v Praze bylo nejmladším účastníkem akce miminko, vydrželo déle než někteří dospělí.:-) A nejen v Liberci bylo vidět, že organizační tým má rád svou práci.

Jednoduše stojí za to sledovat nejen svazový facebook.:-)

19 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

V pořádku

Comentários


bottom of page